Boilie na pískovnu

#164 17. 7. 2009

LOPEZ: Dobrý den,jaké by jste mi doporučil boili na hojně naštěvovanou piskovnu 85 hk a ve vode se nachází hodně trávi, skoušel jsem od vás C 4 ale bez uspěchu.Předem děkuju za odpověd.

Nikl team

Dobrý den! Pokud se Vám jedná o dosažení velkého množství záběrů od ryb všech váhových kategorií, potom je pro Vás jasnou volbou boilie 3XL. Obdobou může být boilie Mojito, které také díky své nevšední atraktivitě působí velmi rychle. Pro maximální zatraktivnění v době slabého braní Vám navíc vřele doporučujeme si nezapomenou přibalit i boilie těsto 3XL.

Pokud jste ale z těch, kteří mají raději méně záběrů, ale od větších ryb, potom bychom Vám doporučili boilie Food signal. Toto boilie je založena na čistě přírodním základě bez jakýhkoliv esencí a pro velké kapry je tak velkým lákadlem. Jeho úspěchy potvrzuje nespočet zpráv našich testerů i zákazníků.

Pokud jste měl boilie C4 ve větších průměrech, mohlo to být jednou z možností Vašeho neúspěchu. Toto boilie je obecně známé jako perfektní chytač velkých kaprů, proto se není třeba obávat použití menších průměrů.

Hodně štěstí a dejte vědět, jak se Vám dařilo!

Návrat na přehled dotazů