Jakou zvolit taktiku na 15ha rybník?

#1653 28. 4. 2010

Carpattacker 99: Zdravím nikl team. Chci se zeptat zda by jste mi doporučili mražené boilies 3XL na zhruba 15ti hejtarový rybník s osádkou kaprů od 5ti do 20ti kilogramů. Je tam osádka i amuru tolstolobiku. Celkova osadka kapru cini 190 metráků. Jedeme tam na víkend od pátku do nedele koncem kvetna nebo začátkem června. Popřípadě jaké jiné boilies od vás by se hodilo k této situaci. Na menším cca 4ha rybníku se mi osvědčilo vaše mražené boilies redfish a robinred pepř a pomeranč. A jeste dotaz jeden čím zakrmovat k příslušnému boilies které mi poradíte. Předem díky a at to jezdí chlapy.

Nikl Team

Dobrý den.

Pokud se chystáte lovit na této vodě pouze jeden víkend, bude boilie 3Xl velmi dobrá volba. K němu bychom Vám ale doporučili si vzít i jiné, více selektivní boilie. My nejraději používáme boilie C4, které se pro lov velkých kaprů mimořádně osvědčilo. Jako opozitum k 3XL si jej vezměte v sladko/rybí příchutí Damson/Squid&Octopus.

Co se týká zakrmování. Vždy je nejlepší zakrmovat tím boilie, na které hodláte lovit, popřípadě jako doplněk k boilie 3XL zvolit unikátní pelety 3XL. V květnu již bude voda poměrně teplá, proto Vám doporučujeme si vzít s sebou na tuto vodu, která je zdá se velmi dobře zarybněna většími kapry, 1kg boilie od druhu na den rybolovu plus nějakou zásobu pro případ silné aktivity kaprů.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů