Tygří ořechy mi nevoní

#1661 2. 5. 2010

Václav: Dobrý den, koupil jsem si tyto ořechy. Když k nim přičichnu, necítím nic. Napadlo mě ořech nakrojit, či navrtat vrtákem na boilie, ale nevím, zda to není blbost - možná že ryby cítí to, co já ne. V případě, že ořech naruším, jak dlouho vydrží ve vodě atraktivní? Nebo jej mám nadipovat před použitím, případně něčím obohatit nálev? Dále jsem slyšel u vody, že někdo jej napichuje přímo na háček... jaký je váš názor na tento způsob nastražení?
Děkuji za odpověď. VK
Dotaz k produktu: Nikl Tygří ořech nakládaný ve skle

Nikl Team

Dobrý den Václave,

ryba vnímá pachy velmi odlišným způsobem - mnbohem intenzivněji než člověk. V žádném případě není potřeba se obávat toho, že by tyto ořechy nebyly dostatečně atraktivní. Ani jejich rozříznutím jejich strukturu nenarušíte v tom smyslu, že by ztratily svoji atraktivitu.

Ořechy je pro chytání samozřejmě možné dipovat tak, jak to dělali kluci z našeho týmu při loňských podzimních závodech Green Hell v Maďarsku. Pro zatraktivnění ořechů je jednoznašně možné použít také booster, kterým provoníte ořechy, kteé byste použil pro vnadění.

Pokud si přejete dosáhnout aromatičtějších ořechů, doporučujeme tedy zkusit dipovat nástrahu v dipu 3XL a hrst ořechů pro vnadění zkusit provonět Boosterem stejné příchutě...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů