Poraďte mi co zvolit za krmení na rybník?

#1678 5. 5. 2010

VIKTOR: ZDAREC. Jedeme s kolegou ted na víkend na velmi pěkný cca. 25Ha píník vyskytují se tam i kapitální kapři, voda je v létě zarostlá až k hladině, ale ted je to ještě dobrý. Momentální teplota vody je 16'C. A lovne místo je hluboké 6m a jde do lavice na 3.5 m.
Je lepší si na 3 dny vzít 3XL pelety vetších rozměrů,nebo koule 3XL 21mm? Doplněných o 3XL boilies těsto+ booster 3XL..to je samozřejmost. :-) DÍKY BOREČCI..PŘEJI NAPNUTÉ VLASCE!!!

Nikl Team

Ahoj Viktore,

v Tvojí situaci bychom s sebou vzali určitě obojí - tedy jak pelety 3XL 20mm, tak boilies 3XL v průměrech 21mm a 24mm. V začátku lovu provnaďte místo kombinací boilies i pelet a na jeden prut nastražte rozpustnou pelet, na druhý boilies  obojí obalené v boilies těstě. Uvidíte, která nástraha bude produktivnější. V případě, že by Vám kapři reagovali jen na peletu, můžete "obout" pelety na oba pruty. Pokud by ale natřraženou peletu atakovali ve velkém menší kapři, naopak ji sundáte a nasadíte na oba pruty boilies 3XL.

To je rozhodně nejchytřejší metoda, jak být připravený na všechno a během velmi krátké doby zjistíte, která taktika bude slavit největší úspěch.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů