Je možné zaslat Vaše produkty do Francie?

#1720 12. 5. 2010

Dasa: Dobry den,
s pritelem zijeme delsi dobu ve Francii a taky jsme zde propadli kouzlu kaprariny,buhuzel zde nemuzeme sehnat vyrobky ktere by nas uspokojili,zdejsi trh nenabizi mnoho moznosti odlisovat se od ostatnich rybaru a take resime caste reklamace.Velmi nas zaujaly vyrobky ktere nabizite.Zajimalo by nas jestli by bylo mozne dorucit objednavku do Francie.

Nikl Team

Dobrý den Dášo,

předně musíme poznamenat, že Vám tak trochu závidíme - Francie je totiž nepochybně nejlepší zemí pro kapraře vůbec... Máte obrovské možnosti a spoustu velmi kvalitních vod nadosah, ale to jistě víte :-)

K Vaší otázce - z Francie nám hodí zboží velmi často, ale ve velkých objemech. Nevíme přesně, jaké zboží z naší nabídky máte namysli a o jaké objednávce bychom se bavili. Ceny zasílání balíků do Francie neznáme, ale samozřejmě v případě zájmu odešleme objednávku i do Francie.

V této souvislosti nás ale napadá druhá možnost, která by možná byla schůdnější. Protože se letos opět velká část našeho týmu chystá vyrážet za kapry do Francie, možná by stálo za úvahu, že bychom zkusili nějakým způsobem se sesynchronizovat a kluci by Vám objednané zboží dovezli do Francie cestou na ryby.

Budeme Vás kontaktovat na Váš uvedený e-mail pro dohodnutí případných podrobností.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů