Jak se připravit na 48hodinové závody?

#1744 18. 5. 2010

Mirek: Dobry den,
jedu poprve na 48hod.zavody.A tak bych se chtel zeptat jak a v jakem mnozstvi zakrmovat? Mam v planu krmit3XL peletama zaletyma boostrem a "mene atraktivnim boilim".chytat budu na 3XL boilis. Kolik takove smesi budu zhruba potrebovat?? A v jakych casovych intervalech a davkach krmit?? A je dobre do teto vnadici smesi treba pridat treba repku nebo booster staci?

Nikl Team

Dobrý den Mirku,

volba boilies 3XL pro lov na závodech je prakticky to nejlepší, co Vám můžeme pro soutěžní lov kaprů doporučit. 3XLko se při závodech osvědčilo už nesčetněkrát a i Vám se jednoznačně osvědčí.

Abyste využil jeho potenciálu a chytacích schopností naplno, nedopouručujeme ovšem používat ke vnadění ještě jiné boilies. Pravděpodobně se tímto způsobem chcete pokusit ušetřit a použít jako návnadu levnější alternativu. Zrovna na závodech je tato varianta ale trochu riskantní. V nejkranějším případě bychom jako ekonomičtější variantu boilies mohli doporučit například zkusit narolovat si boilies z mixu, který dostanete smícháním 50% boilies mixu 3XL a 50% mixu Ryba s tím, že použijete stejné tekuté složky jako dopouručujeme u mixu 3XL. Tímto způsobem dostanete levnější boilies, který ale bude ve vodě šířit stále stejný atraktivní signál tekutých složek 3XL.

Jako vnadící doplněk pak jednoznačně doporučujeme naše skvělé 3XL pelety, které se pro tento účel přímo sami nabízejí. Určitě bude velmi dobrým tipem pro vnadění smíchat boilies a pelety a společně je pak zalít 3XL boosterem, který jim dodá ještě silnější atraktivitu, která je na závodech neocenitelná...

Co se týká množství návnady - pro dvoudenní závod bychom doporučili zhruba 8kg boilies a podobné množství pelet. Vždy je lepší mít v zásobě víe krmení, které případně použijete jindy než aby pro vás dobře rozjetý závod skončil společně s poledními kuličkami boilies...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů