Mám zvolit Millenium nebo Bond Girl?

#1745 18. 5. 2010

Jirka: Dobrý den,rozhoduji se mezi pruty Leon Hoogendijk Millenium DYNASTY 12,6ft 3,25lb a Leon Hoogendijk Bond Girl 12,6ft 3lb.Chtel sem vědet v čem jsou hlavni rozdily a co by ste doporučíl?spiš na vyvážku...delaji se dynasty i ve 12,6 3lb?v kombinaci s Shimano Ultegra 14000 XSb je to dobra volba?
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Bond Girl

Nikl Team

Dobrý den Jirko,

mezi pruty Millenium Dynasty 12,6ft 3,25lbs a Bond Girl 12,6ft 3lbs je opravdu velký rozdíl.

Millenium představuje velmi univerzální kaprový prut vhodný pro daleké nahazování s velmi silnou páteří, který je ve srovnání s Bond Girl o hodně tvrdší. Je spousta kaprařů, kteří mají rádi a vyžadují pruty s velkými silovými rezervami, které jsou schopné nahazovat i těžká olova prakticky bez omezení byť za cenu o něco méně citlivé akce prutu.

Naproti tomu Bond Girl je vyloženě plnoparabolický, velmi štíhlý prut, který se daleko lépe uplatní při nahazování do vzdáleností do 100m a především při zdolávání kaprů. Je to opravdová lahůdka, která je nejen na pohled naprosto jedinečná. Krásu Bond Girl ale oceníte plně až ve chvíli, kdy na ní budete zdolávat kapra. I s menší rybou pracuje tento prut absolutně úžasně a souboj si s ním vychutnáte dokonale do poslední sekundy.

V případě, že se chcete věnovat převážně lovu pomocí vyvážení, bude podle našeho soudu mnohem lepší volbou Bond Girl. Je pak jen na Vás, jestli zvolíte vezri 12ft nebo 12,6ft a standartní duplonovou nebo luxusní korkovou rukojeť. Všechny verze Bond Girl Vám u vody poskytnou fantastický požitek z lovu...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů