Problém s tvrdostí boilie

#1809 31. 5. 2010

Luboš: Ahoj ve spolek,letošní rok jsem se rozhodl vyzkoušet více produktů od vaší firmy,nebot jsem slyšel na vaše výrobky pouze chválu,dotazů mám víc tak začnu nějak postupně.Zakoupil jsem v Jindřichově Hradci mražené boili mojito 24mm a jen tak od boku jsem vyrazil na dost frekventovanou vodu Stankov.Rozmražené boili se mi zdálo dost měkké a křechké,a obava, že bude rozbito bílou rybou se záhy potvrdila.Kapra jsem za 3dny nechytil ani jednoho,zato velkých perlínů okolo35cm asi 10ks,stím že boili jsem kontroloval napřed po 3h a posléze po 2h a nikdy na vlasu nebilo.Mám nechat boili po rozmrznutí raději vyschnout a pak následně chytat.Podotýkám, že jsem nekrmil,jen na každý nához 2ks na PVA,díky za radu, Luboš Tuček, J.H.

Nikl Team

Dobrý den Luboši,

poté, co boilie vyrobíme, necháváme jej schnout přibližně 24 - 48h a poté jej mrazíme. Vhledem k enormnímu množství objednávek se však může stát, že po vychladnutí a oschnutí boilie rovnou zamrazíme a poté vyexpedujeme.

Určitě si příště boilie nechejte vychnout (např. 2 - 5 dní) a uvidíte, že vydrží pod háčkem mnohem déle. Perlíni a jiné ryby můžou však i tak být dost otravní a nástrahu rozbít. Poté může přijít na řadu delší sušení nebo použití selektivnějšího boilie, či větších průměrů.

Přejeme úspěšný lov, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů