Powder+Liquid

#181 23. 7. 2009

Ondra: Ahoj Imperialisti.Chci si u vás koupit Carptrack Liver a Carptrack Powder. Píšete, že je vhodne obalovat plovoučky a tak se chci zeptat, když obalím pop-up, jestli to bude ještě plavat? A jestli musím pokaždé obalovat a nebo jestli stačí namočit do Livru a obalit Powrem, neumyje se mi to hned?, omlouvám se za takove blbe dotazy, ale nikdy jsem to neměl, a tak chci vědět, jak stím zacházet. Kdyžtak napište jake kombinace boili mužu obalovat. Díky s pozdravem Ondra

Imperial Baits team

Dobrý den Ondro! Z vašeho popisu vyplývá, že došlo k záměně produktů Carptrack Liver (práškový atraktor) a Carptrack Liquid (tekutý játrový výtažek).

Raději bychom Vám doporučili raději použít V-pop obalenou v Carptrack těstě. Toto těsto si vytvoříte spojením 1dílu Carptrack liquid s 5ti díly Carptrack Powder. Po nanesení tenké vrstvičky na plovoucí boilie V-pop Vám bude stále plavat, vzhledem k její perfektní vzplývavosti. Těsto je navíc mnohem vhodnější, protože se tak rychle neomývá, ale pomalu se rozpouští a tím kapry láká po dlouhou dobu.

Dejte si ale pozor při volbě velikosti dovažovací zátěže. Tu zvolte ještě před nanesením vrstvičky těsta. Zabráníte tím tomu, aby Vám po omytí těsta V-Pop zvednul celý návazec.

S pozdravem, Imperial team!

00181_111.jpg
00181_222.jpgNávrat na přehled dotazů