Jak na Mušov?

#1835 6. 6. 2010

Roman: dobrý den,za 2 týdny vyražím na 4 denní výpravu na mušov a potřeboval bych poradit jaké mam zvolit místo a jakym způsobem mam krmit děkuji a přeji příjemný den.

Nikl Team

Dobrý den Romane.

Mušovská jezera jsou velmi navštěvovanou destinací a bezpochyby jedním z nejlepších revírů pro lov velkých kaprů. Vaše otázka, přestože zní jednoduše, je až překvapivě složitá. Tedy vlastně jen část, týkající se volby místa.

Ta je většinou naprosto klíčová a určuje z velké části budoucí úspěch, nebo neúspěch. A jak dobře víte, každý má svá tajemství a o své "hot spoty" se s ostatními příliš nedělí. Konkrétní místo Vám nesdělíme, ale pokusíme se Vás navést na správnou cestu. Lov na Pálavských jezerech je již po dlouhé roky spojen vzhledem k velké vodní ploše s dalekým vyvážením. Vždy se orientujte podle anomálií dna a volte místa, která jsou pro kapry zajímavá- terénní nerovnosti, potopené stromy, keře, pařezy atd.

Co se týká volby správné nástrahy. Nejlépe se zde osvědčilo boilie 3XL v kombinaci s plovoucím boilie 3XL. Nejlépe zde fungují, ač s podivem, nástahy menších velikostí. Velmi vhodné je nástrahy dipovat v Amino-CSL dipu 3XL nebo obalovat v Boilie těstě 3XL. Jako doplněk můžete použít také 3XL pelety. Krmte spíše střídmě do těsné blízkosti montáže.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů