Jak správně skladovat mražené plovoucí boilie?

#1866 13. 6. 2010

Petr: Zdravím, zakoupil jsem si plovoucí boilie 3xl a chtěl bych se zeptat jak ho uskladnit, jak na pytlíku tak i tu na stránkách máte mražené plovoucí boile. Musím ho mrazit, nebo jej mohu mít při pokojové teplotě jako běžné plovky ?

Nikl Team

Dobrý den Petře.

Jak už samotný název napovídá, skutečně se jedná o mražené, nekonzervované plovoucí boilie vyrobené dle receptury KN. Způsob skladování je ale poměrně jednoduchý. Máte v zásadě dvě možnosti.

Tou první je si ponechat boilie v původním obalu, pouze jej odstřihnutím rožku lehce otevřít a na rybaření si s sebou k vodě vzít potřebné množství kuliček, které hodláte použít. Pokud je všechny nespotřebujete, je možné je uložit zpěk k ostatním do mrazáku na další lov.

Druhou možností je mražené plovoucí boilie skladovat v prodyšném saku stejně jako klasické mražené boilie. Postupně mražené boilie vysušíte tak, že z něj odejde veškerá vlhkost a kuličky tak nebudou plesnivět.

My máme naše plovoucí boilie často naložené v Amino-CSL Dipu po velmi dlouhý čas a tím máme stále přístup k čestvým, vysoce atraktivním nástrahám.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů