Plovoucí boilie

#1871 14. 6. 2010

Petr: Dobrý den, mám dotaz k plovoucímu boilie 3xl. V katalogu je uvedeno, že je v plastové dóze, což se mi líbí, protože se tam dá boilie pohodlně uchovávat, nevytvrdne na ultimo a pořád hezky voní, dá se tam také nalít trocha dipu. Když mi ale teď boilie přišlo, tak bylo jen v takovém malém pytlíku, který není ani uzaviratelný. Toto nemáte uvedeno ani v katalogu ani na stránkách. Boilie vyschlo a už tolik nevoní, navíc jde špatně propíchnout. Kolíčkování pytlíku mi nepřipadne jako ideální záležitost, navíc za 280 kč by si 100g kuliček zasloužilo trochu lepší obal, nemyslíte?

Nikl Team

Dobrý den,

do této chvíle jsme nabízeli plovoucí boilie KN pouze v mražené formě. Od minulé sezony jsme však pracovali na výrobě unikátně konzervovaného plovoucího boilie (jak plovoucího, tak potápivého), které právě v těchto dnech přidáváme na eshop a začínáme s výrobou.

Plovoucí boilie, které jste zakoupil bylo určené pro přechovávání v mrazáku. Nespotřebované boilie můžete uzavřít do jakékoliv dózy a přelít buď čistou esencí nebo dipem, případně boosterem.

Přejeme pěkný den, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů