Nejsou Bond Girl příliš tvrdé?

#1928 26. 6. 2010

rncarp: neměl jsem možnost tyto proutky vyzkoušet jen malá otázečka jsem zvyklej na pruty 2,25lb-2,75lb není ta 3lb nějak moc, pokud budu jak jsem zvyklej vyvážet zdá se mi zbytečné mít 3lb ??
Každopádně se stavím v Kolíně a uvidím jak je to s tou - tvrdostí či měkostí .
Jinak k těm rypákům kteří zase hledají a hlavně musí najít pomluvu na tyto pruty - jak znám Karla tak zatím se mi nestalo že by něco ojebavál proto taky vydržel konkurenci na trhu a to je to hlavní měřítko .

Karle a spol. držte se - držím vám všem palce .

Radek
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Bond Girl

Nikl Team

Dobrý den Radku,

z Vašeho dotazu usuzujeme, že jste Bond Girl ještě neměl v ruce, protože říci o nich, že jsou tuhé by bylo opravdu silně přitažené za vlasy. Pokud jste zvyklý na měkké pruty 2,5lbs, budou Vám Bond Girl absolutně vyhovovat. Dokonce jsme přesvědčeni o tom, že Bond Girl jsou měkčí než většina kaprových prutů s označením 2,75lbs.

Když si je vezmete do ruky, rychle pochopíte, že o přílišné tuhosti u nich nemůže být řeč. I v Nikl Teamu jsme se se do těchto prutů postupně zbláznili a všichni si je postupně pořizujeme nebo to máme v plánu. Předtím jsme měli každý úplně jiné pruty, Bond Girl jsou ale tak fantastické, že i když jsme vždy měli každý trochu jiný vkus co se týká prutů, přecházíme na Bond Girl. Zkrátka nás okouzlila nás všechny.

 

Pomluvy tu byly a budou. Je pochopitelné, že především konkurence nese špatně, když prodáváte pruty, které jsou tak vydařené a žádané. Právě pomlouvání je to jediné, co s tím můžou dělat...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů