Jakou nástrahu, abychom si zachytali?

#1937 30. 6. 2010

Tomislav: Dobrý den, chystáme se s kolegou do Chlumce nad Cidlinou na Šťít nebo Pamětník (podle toho kde bude místo) a rádi bychom si u Vás koupili nějakou nástrahu, abychom si zachytali. Ovšem nějak si nejsme jistí co přesně zvolit. Po pravdě, ceny boilie nejsou právě nízké, tak bychom chtěli vsadit na jistotu a koupit to, co by nejspíš mělo fungovat. Pojedeme na 2 dny, máme tyčovku a člun. Můžete nám prosím poradit do čeho jít? A jakou velikost koulí zvolit? Chytání na menší průměry (mraženky) nás minulý rok příliš nenadchlo, prostě to na ně nebralo. Díky za radu a Perův ;)

Nikl Team

Dobrý den,

pokud chcete mí opravdu maximální šanci na úspěch na uvedených vodách, doporučujeme rozhodně boilies 3XL v průměru 21mm, obalené těstem 3XL a jako vnadící doplněk určitě pelety 3XL v průměru 18mm.

Jako alternativní nástrahu s obrovským stupněm atraktivity doporučujeme zkusit Hybrid peletu. Ta je mimořádně atraktivní a je velmi napravděpodobné, že by nezaujala žádnou rybu. U této pelety je ale především v teplé letní vodě potřeba dbát na častějí přehazování/převážení nástrahy...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů