Jesenice

#194 27. 7. 2009

Marcel: Zdravim. Mam na vas Prosbu.Pritelkyne mne vytahla na tyden na Jesenici u Chebu.Mate nejake zkusenosti na teto vode? Kamaradi tam jezdi asi dva roky a je to se zabery pry cim dal horsi!beru sebou 3xl a monster liver.Pokud neznate tak voda hoodne cista! 2 az 9 metru pry se v tech mistech tezil pisek.kolem 8m zacina dos mekke bahno.dekuji za vas cas!

Nikl Team

Dobrý den,
Jesenici zná podrobněji pouze jeden z našich spolupracovníků. Víme, že se jedná o vodu s velice malým výskytem větších kaprů. V minulosti se zde lovilo opravdu velké množství krásných ryb, ale tyto dobry jsou již zřejmě pryč.
Volba boilies se nám zdá naprosto optimální. Co se týče taktiky, pravděpodobně bychom zvolili dvě odlišná krmná místa ve větší vzdálenosti od sebe a ve dvou různých hloubkách. Jedno místo v hloubce kolem 4–5m a druhé hlouběji, zhruba v 7mi až 8mi metrech, kde by mohlo být efektivní najít přechod mezi tvrdým dnem a bahnem (jak jste psal). Pokud se pod vodou nachází nějaké vázky nebo původní cesty či koryta, určitě zaměřte svou pozornost i tam.
Od věci nemusí být ani počáteční rozkrmení drobným partiklem, například řepkou či pšenicí, aby jste na krmení místo upoutal pozornost.
Ať se daří!

Návrat na přehled dotazů