Jak správně namíchat těsto Carptrack Paste?

#1998 15. 7. 2010

Jaroslav Hosak: Ahoj kluci ,mam jen dotaz co se tyka spravneho pomeru pri michani obalovaciho testa z carptrack liqidu a prasku powder ,pri postupu jak uvadi navod mi stale vychazi neformovatelna, lepkava a rychle tvrdnouci hmota ,co delam spatne ?A jeste jeden malej dotaz ,ziji s pritelkyni v jizni francii a mely bychom zajem o zaslani nejakeho zbozi z vaseho sortimentu.Je to vubec mozne ?Zdejsi nabidka je sice velka ale je tezke nalezt kvalitu a tak bychom chtely oslovit vasi firmu .Predem dekujem s pozdravem Jarda a Dagmar

Nikl Team

Dobrý den Jaroslave.

Při míchání těsta z Powderu a Liquidu je dle Vašeho popisu jasné, že musíte přidat větší množství Powderu, než doposud. To by mělo Váš problém vyřešit. Ideální poměr je uváděn jako 1:5 (Liquid:Powder). My ale těsto připravujeme "podle oka" a nijak komponenty neodměřujeme.

Co se týká možnosti doručení zboží do Francie. Tato možnost tu jistě je a ideální bude se domluvit přímo s Karlem Niklem na jeho mailové adrese nikl@nikl.cz na zajištění možné dopravy, její ceně atd. Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc.

S pozsravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů