Jakou variantu boilie Krvavé Peklo zvolit na víkendové závod…

#2007 18. 7. 2010

Radek: Dobrý den, chci se zaměřit na krvavé peklo a začátkem září zkusit výkendové závody, klidná 8mi ha voda. S jakou příchutí bych měl prorazit a zaujmout v tomto měsíci. Plus jaké peletky na vnadění by měli být. Popřípadně mi doporučte jinou alternativu boilisu. Moc děkulji za rady a váš názor

Nikl Team

Dobrý den Radku.

Pro závodní použití na začátek měsíce září bychom na zabahněnou lokalitu sáhli po vysoce atraktivní verzi Krvavého Pekla Švestka/máta. Na toto boilie kapři výborně a rychle reagují a proto se jeví pro závodní použití jako nejlepší. Zvolte boilie menších průměrů(16-18mm) a nástrahy prezentujte na jemných návazcích(Smooth 15lb, Longshank Nailer č.8, Centurion č.10).

Zmiňujete, že se chystáte lovit na zabahněném revíru. Pro maximálně efektivní lov Vám doporučujeme se nechat inspirovat videem LOV KAPRŮ NA BAHNĚ, ve kterém sám Karel Nikl zmiňuje několik velmi zajímavých a účinných tipů.

Jako doplněk k samotnému boilie Vám doporučujeme pelety Mojito a Booster Švestka/Máta pro naboosterování veškeré návnady. Dálepak Vám doporučujeme si s sebou na závody určitě přibalit plovoucí Carp Candy ve verzích Scopex/Peach nebo Ananas&Butyric. Ty se perfektně hodí pro odlehčenou prezentaci na panáčka.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů