Teplotní komfort?

#2011 19. 7. 2010

Radek: Dobrý chtěl jsem se zeptat na spacák který nabízíte do kolika má teplotní komfort sháním dobrý spacak i na zimní chytání kdy teploty padnou pod bod mrazu díky
Dotaz k produktu: Sleeping bag duvet 5 seesion Leon - spacák

Nikl Team

Dobrý den Radku,

popravdě se přiznáme, že přesný údaj o tepelném komfortu neznáme. Na druhou stranu je však třeba říci, že i pokud by jsme toto číslo měli v popisu uvedené, je to stále pouze číslo. Dnešním trendem je často udávat přemrštěné hodnoty, které mají nalákat zákazníky. To však není náš styl.

Mnohem více dbáme na materiál a kvalitní provedení spacáků. Konkrétně tento spacák je vyroben z mnohem kvalitnějšího materiálu než běžně nabízené spacáky jiných firem. Už standardní cena tohoto spacáku napovídá, že byl použit opravdu kvalitní materiál.

Z vlastních zkušeností Vám můžeme tento spací pytel určitě doporučit. Při samotném rybaření i při minusových teplotách jsme s ním neměli nejmenší problém.

Jako jednu z největších devíz tohoto spacáku bychom rádi vyzdvihli jeho prostornost. Jelikož je tento spacák prostornější, než jiné, jsme přesvědčeni, že pro Vás bude velmi pohodlný.

Jak už to bývá u veškerého vybavení, nikdy není nad osobní názor, a proto bychom Vám doporučili (pokud máte tu možnost) navštívit naši kamennou prodejnu v Kolíně, kde si tento produkt budete moci vyzkoušet.

Přejeme šťastnou ruku při výběru, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů