Je řada 3XL správnou volbou pro krátkodobý lov?

#2126 9. 8. 2010

Lutovský Vladimír: Dobrý den,jsem relativně začátečník lovu na boilies a rád bych vyrazil na jednodenní výpravu(od rána do večera) do Veselí nad Lužnicí na pískovny.Jako návnadu a nástrahu bych zvolil Váš koncept 3XL(boilies,pelety,booster,dip).Dále pak zakrmovací směs Method Mix Red Spice smýchaný s kapřími mini peletkami.Hloubka na všech pískovnách je okolo 3 m.Nejde o trofejní kapry,ale chytit vetší ryby(dejme tomu nad a okolo 60cm)Je to vhodný výběr na krátkodobější výpravy?Jak návnada, nástraha tak i lokalita?Jak velké boilies a pelety mám zvolit,jako nástrahu?Ještě poslední otázka jak mám uchovávat boilies a plety bez použití a spoužitím boosteru nebo dipu?Děkuji mnohokrát za radu s pozdravem Lutovský Vladimír.

Nikl Team

Dobrý den Vladimíre.

Dá se říct, že jste nemohl vybrat lépe.Tato volba je skutečně to nejlepší, co lze použít. Produkty řady 3XL byly vyrobeny tak, aby byly schopny nachytat ryby za všech okolností.

Co se týká velikosti boilie a pelet, které hodláte používat. Boilie bychom zvolili 18mm a 21mm a pelety velikosti 18mm. Ideální je ještě peletu obalit do Obalovacího boilie těsta 3XL. Tím výrazně prodloužíte trvanlivost nástrahy pod háčkem a její atraktivitu.

Co se týče volby lokality, určitě jste pro svůj záměr neudělal chybu.

Skladování boilie je nejlepší v prodyšných sacích k tomuto účelu určených. Po naboosterování boilie i pelet jej můžete ponechat v uzavřné nádobě. V Amino-CSL Dipu jej můžete ponechat taktéž po dlouhou dobu.

Přejeme příjemný a úspěšný lov.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů