Jak chytat s Food Signalem na bahně?

#2137 13. 8. 2010

roman: dobrý den,rád bych se zeptal zda by jste při lovu na bahně spíš chytali na celé boili,nebo půlky?budu chytat na food signal 18 mm (nechám je samozřejmě nasáknout vodou).a nebudou tři koule na vlasu moc,když vím,že jsou na placené lokalitě velcí kapři.chtěl jsem dát dvě 24mm,ale bohužel jsem větší nesehnal.a dali by jste jen jeden druh boili,nebo k nim i jiné?díky za odpověď,roman

Nikl Team

Dobrý den Romane,

při lovu na bahně můžete použít jak celé boilies, tak nastražit půlené kuličky. Každopádně doporučujeme boilies před nastražením nadipovat v nejlépe alespoň 12 hodin v dipu Food Signal, aby do sebe natáhly dostatečné množství této atraktivní husté tekutiny a na dně potom nepřijímaly tolik pach bahna.

Pro kuličky na krmení rovněž doporučujeme speciální úpravu. Výborným doplňkem k Food Signalu je Amino complex v příchuti Fermentd Shrimp od Vision Baits, který k tomuto účelu velmi rádi používáme. Tento hustý roztok pro tento účel můžete naředit v poměru 1:1 s vodou a zalít ním boilies, se kterým budete následně na přikrmovat.

Začněte se dvěma 18mm kuličkami a uvidíte, jak se bude situace vyvíjet. My sami používáme Food Signal v 90% v průměru 24mm, s menšími průměry nemáme upřímně řečeno příliš zkušeností. Jakožto boilies určené pro lov větších ryb ho rádi používáme ve velkých průměrech.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů