Jaké boilie zvolit na velké ryby?

#2172 19. 8. 2010

Viktor: zdravím na Horu Olymp:-)
potrebuji poradit, chystam se na tyden na sv. piskovnu (30Ha)voda je velmi zarostla a vyskytuji se v ni opravdu nadherne ryby, zatim tam mam nej 13kg, a chci to pokorit. rostliny sahaji misty az k hladine(5m) bude lepsi pouzit silnejsi silon, nebo pletenku? Koule bych chtel vyzkouset Food Signal, poradte jak nejlip ji jeste vylepsit a zatraktivnit jak se vyvarovat mensim kaprum.Jake mnozstvi byste volili na 7dni? jedu prvni tyden v rijnu, vic krmit, nebo min a jen na PVA snurku? predem hrozne moc dekuji za rady. Jste skveli:o)

Nikl Team

Dobrý den Viktore.

Food Signal bude zajisté to nejlepší volbou, pokud prahnete po velkých rybách. Váš dotaz je ale o tom, jak nejlépe zatraktivnit toto boilie, aby bylo stále velmi selektivní.

Naše rada zní taž, že pokud se chcete snažit ulovit ty největší ryby na revíru, nechte Food Signal před výpravou dostatečně vyschnout. Nebojte se chytat a krmit přeschlými koulemi, u Food Signalu to na velké ryby funguje mnohem lépe, než pokud by jste použil boilies čerstvý. Přílišné zatraktivňování bychom určitě nevolili, mohl by jste naprosto zbytečně přilákat menší ryby.

Co se týká množství krmení, ideální je si s sebou vzít na týdenní výpravu +-1kg boilie na den. TZN. +-7kg na výpravu. Krmit nemusíte mnoho, ale vždy je lepší, když budou v okolí montá ležet nějaké volné návnady. Pokud za den zkrmíte 0,5kg na jeden prut, bude dávka optimální.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů