Jak uspět na závodech v Luhačovicích?

#2176 20. 8. 2010

ANFI: Dobrý den, zdravím všechny z vašeho týmu a měl bych dotaz týkající se Luhačovické přehrady, kde jsem v minulosti nikdy nechytal. Nechal jsem se přemluvit na závody konané 10.-11.9.2010, kde je zhruba 700 závodníků po 3m, takže hlava na hlavě a na to teda nejsem opravdu zvyklí. Jedná se o závody 24 hod. o nejtěší vytaženou rybu a ne na množství ulovené ryby. Místo máme spíše blíže přítoku, dále od hráze. Vaše výrobky používám a tak si myslím, že je i dobře znám, ale nejsem si jist co v dané situaci použít a vymyslet v tom mumraji háčků na dně přehrady. Otázka je tedy jasná, co by jste mě doporučily jako profíci kdyby jste tam byly místo mě.(Krmit málo, hodně, použít boili nebo pelety, dipovat, boostrovat a pod.) PS. Přeji hodně úspěchů, velkých kaprů, dobré počasí a hlavně to vítězství na Tovačově ve stejný termín. Předem moc a moc děkuji za odpověd. ANFI

Nikl Team

Dobrý den,

v reakci na toto téma je předně potřeba říct, že závody v Luhačovicích, o kterých mluvíte, jsou spíše svéráznou společenskou událostí než seriozními závody v lovu ryb. Před několika lety jsme se byli na této akci bez prutů podívat a popravdě řečeno nám spíše naskákala husí kůže, než aby nás to lákalo k nahození.

Zmíněné 3 metrové rozestupy mezi "závodníky" jsou natolik kontroverzní, že je těžké přistoupit k tomuto závodu nějak významněji připraven a na základě promyšlené taktiky a strategie mít v úmyslu vážně pomýšlet na dobré umístění. Stačí jen aby Váš soused nebyl úplně přesný v nahazování, jeho krmítko dopadalo pokaždé jinam a Vaše snaha bude zmařena.

Nicméně pokud si tento závod chcete zkusit, rozhodně nevsázejte na masivní krmení. Použijte jen velmi malé množství - maximálně 2 kg pelet 3XL a Hybrid pelet, které boosterujte boosterem 3XL. Jako nástrahu používejte jen pelety nebo rohlíkové boilies 3XL. To ještě není zařazeno v našem e-shopu, ale pokud si o něj napíšete v poznámce objednávky, není problém ho takto sehnat už nyní. Skladem v Kolíně ho již máme.

Používejte malé rozpustné nástrahy, krmte jen velmi decentně - především rozpustnými a atraktivními peletami...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů