Ubývají mi záběry

#2200 25. 8. 2010

Peter: Dobry den,chcel by som sa s vami poradit cely jul som chytal na pelety 3xl s dipom krakatice aj s obalovacim cestom 3xl a velmi dobre mi to jazdilo.Zaciatkom augusta pocet zaberov zacal ubudat az zabery vymizli.Jedna sa o rovnaku vodu.Prosim vas neviete mi poradit nieco efektivne na tieto mesiace.Dakujem

Ste super team

Nikl Team

Dobrý den Peter,

podle toho, co popisujete, bychom vzhledem s našim zkušenostem předpokládali problém spíše v lovném místě než ve volbě nástrah a návnad. I když, pokud se jedná například o intenzivně prochytávaný komerční revír s velmi vysokým rybářským tlakem, je možná i tato varianta.

Z našich zkušeností vyplývá, že chytání na pelety 3XL je mimořádně účinné během celého roku. Nemáme zprávy, že by 3XL pelety zatraktivněné navíc těstem a dipem přestali během nějakého měsíce fungovat.

Z našeho pohledu by tedy mělo "postačit" více zapracovat na lokalizaci ryb a změnit místo, které chytáte. Je možné, že se ryby v různých částech roku pohybují v odlišných partiích jezera, to je zcela normální jev.

Pokud chcete vyzkoušet přesto změnit vedle místa i nástrahu, což není vyloženě špatný nápad, zkuste například pelety Mojito nebo Hybrid pelety.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů