Lov s extrémně velkými nástrahami a jejich výroba

#2216 28. 8. 2010

Vlastík: Zdravím Imperial tým,vůbec nevím na koho se mám obrátit, letos už to asi nestihnu,ale inspiroval mě kaprař- Bernard Hesse, nevím, jestli jsem jméno napsal správně.
Chci začít chytat na boilís velikosti 35mm.
Jenže jsem nikde neviděl, kdo takhle velké boilís vyrábí.Např. ze směsi Monster - liver.
V nabídce je max. 28-30mm.Taktiku vnadění bych rozložil na boilís vel.28-35mm a chytal na vel. 35mm.Jednalo by se o množství asi kolem 15-20kg právě to XXL 35mm.Uvidíme, zda mi nějak pradíte.Každopádně mockrát děkuji třeba za nějaký kontakt.

Nikl Team

Dobrý den Vlasto,

používání extrémně velkých návnad a nástrah je takitka, kterou sami velmi rádi a poměrně často praktikujeme. Je to další krok k odlišení se od ostatních kaprařů a hlavně je zde často patrná slušná selekce.

Co se týče sehnání takto velkých návnad, na objednávku jsme samozřejmě schopni Vám takovéto průměry vyrobit. Kvůli pracnosti bychom Vám však nabídli, že bychom Vám vyrobili válečky nebo "polštářky" v průměru 35 - 40mm (sami takto velké návnady používáme v tomto tvaru, jelikož je stejně skoro nemožné s nimi nakrmit kobrou nebo lopatkou) z jakéhokoliv mixu Karla Nikla. Pokud by jste chtěl i kulaté návnady, můžeme Vám nabídnout kuličky v průměru 30mm.

V případě objednávky Vás poprosíme o kontaktování přímo Karla Nikla na tel. čísle 777 227 827.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů