Vlastní mix

#224 3. 8. 2009

Petr: Zdravim,mam otazky ohledne boilie RRR pepper.Koupil jsem mrazene RRR pepper-kolinsky losos a jelikoz jsem drive delal vlastni koule,tak me zbyly nake smesy.jedna se o ptaci zob,robin red,plus nake prisady (gluten,mlete arasidy,repka,proso,konopi,psenicne klicky atd.)Je mi lito to vyhodit a tak se chci zeptat,jestli by bylo mozne zakoupit smes RRR pepper plus tekuty komplex kolinsky losos a pridat k tomu toto vsechno a uvalet koule a treba s tim jen krmit a chytat na tu mrazenku.Nemam zkusenosti jestli to nebude spis na skodu nez k uzitku a jestli to pujde dohromady.Myslite ze tim nezkazim tu smes RRR ppper?a jeste jake mnozstvi smesy koupit(pokud to pujde dohromady)kdyz me zbylo cca 6 kilo starych smesy?A jeste jedna otazka,jestli by bylo mozne v pripade potreby to zahustit hrubou moukou?diky za odpoved a at se dari pri lovu.

Dobrý den,
doplnit směs RRR Pepper vašimi zbylými surovinami by byl trochu risk. Nedokážeme Vám poradit co přesně do mixu přidat, aby byl stále dobrý a navíc šel rolovat.
Jako východisko z této situace bychom Vám doporučovali spíše zkusit ze zbytků surovin umíchat nový vlastní mix. Je to jistější varianta a předejdete tak nečekaným komplikacím.
Ať se daří'!

Návrat na přehled dotazů