Jak vyrobit boilie z mixu C4?

#2258 9. 9. 2010

Jozef: Zdravim Nikl Team :_))V oblasti boilies som novy a tento rok som absolvoval prve lovy..kapre sice neboli velke ale pravidelne krmenie miesta prinieslo kapre..lovil som na olihen a korenistu chobotnicu..Ale Chcel by som si s kamaratom vyrabat vlastne boilies lebo je v tom predsa len rozdiel,hlavne v tom ze chytam na nieco co som dal dohromady sam :-)))C4 mix ma zaujal a rad by som sa spytal ci je vhodne lovit na tento mix ako aj v letnych mesiacoch tak aj v zimnych a jarnych???a CO pridat do C4 aby bola ozaj kvalitna...Esencie olihen ako pisete plus zamozrejme co k tomu patri alebo by nevadila aj nejaka ina prichut???,Dakujem za odpoved :)))

Nikl Team

Dobrý den Josefe.

Pokud jste se rozhodnul vyrobit si boilie z mixu C4, je ideální k němu zvolit již připravený Amino-CSL komplex. Pokud se Vám osvědčily příchutě olihěň nebo chobotnice, doporučujeme sáhnout po příchuti Squid/Octopus nebo Damson-Squid/Octopus(švestka-oliheň/chobotnice).

Mix C4 je od začátku koncipován jako zbraň pro lov velkých ryb. Z toho důvodu s ním nezaznamenáte tolik záběrů, jako na jiné mixy, ale váhový průměr lovených ryb je výrazně lepší. Dá se ale říct, že se jedná o celoroční nástrahu.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů