Fluorocarbon

#227 4. 8. 2009

Standa: Dobrý den, na netu jsem se dočetl o návazcích z fluorcarbonu. Chtěl bych tento materiál vyzkoušet, ale nevím v jaké tl.FC použít. Pletenka bude zřejmě při menším průměru pevnější, než stejná tl. FC. Chodím na lokalitu, kde se vyskytují kapři do 10kg. Prosím o nějaký jednoduchý návazec s vlasovým přívěsem z tohoto "neviditelného materiálu"
Dotaz k produktu: Carp´R´Us Návazcový fluorocarbon Clearwater

Nikl Team

Dobrý den,
tloušťka fluorocarbonu závisí převážně na lokalitě, na které jej chcete použít. Pokud se na revíru vyskytují vázky, kameny nebo například škeblová pole, doporučujeme používat fluorocarbon o nosnosti 25liber (v extrémním případě až 50lbs). Pokud rybaříte na čisté vodě bez vázek a chystáte se lovit kapry do deseti kilogramů, pravděpodobně pro Vás bude vhodnější 15ti liberní fluorocarbon, na který by mělo také přicházet více záběrů.
Pokud chcete nejlepší fluorocarbon na trhu, jednoznačně zvolte Clearwater fluorocarbon od Carp R Us, který je naprosto neviditelný, nemá tvarovou paměť (po uvázání návazce jej nemusíte složitě srovnávat nad parou jako je tomu u levných a nekvalitních fluorocarbonů) a disponuje perfektní oděruvzdorností.
Návazec klidně uvažte naprosto jednoduchý – čili klasické bezuzlové navázání na Váš oblíbený háček.
Hodně štěstí!

Návrat na přehled dotazů