Bond Girl nebo Daiwa Spirit?

#2270 13. 9. 2010

Pavel Sklar: Zdravim.Nemohu se rozhodnout mezi pruty Bond Girl de luxe 12ft 3lb a Daiwa Spirit hi-s 12ft 3lb. Ktery je lepši všeobecně ? Na Bon.sem četl recenze a prý se tam kroutí koncová očka a prut se láme ? A dodává se s poškrábaným lakem !? Děkuji. Pavel. ps.Doufám že to jsou jenom fámy.
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Bond Girl

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

s pruty "Daiwa Spirit" bohužel nikdo z nás nemá žádnou praktickou zkušenost. Je tedy v podstatě nemožné se pokusit o srovnání s Bond Girl, které řada z nás používá.

V Čechách je jedním z pokřivených, nicméně bohužel stále častějších, pravidel konkurenčního boje taktika "když už nemůžu s nějakým produktem čistě, aspoň ho pomluvím...".

A to je velmi pravděpodobně i případ informací, které se k Vám donesly ohledně prutů Bond Girl. Jak už jsme zmiňovali, řada z nás tyto pruty používá k naprosté spokojenosti prakticky od začátku letošního roku a nikdo jsme nezaznamenali žádný z Vámi uvedených problémů. Tyto pruty jsou naprostou špičkou současného trhu a každý, kdo se v oblasti kaprových speciálů jen trochu vyzná, Vám tohle bezpochyby potvrdí. Není potřeba se bát a řešit pochybné informace šířící se z ještě pochybnějších zdrojů...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů