V čem je problem?

#2279 15. 9. 2010

David: Dobrý den,
chci se zeptat na jednu věc - zakoupil jsem si boilie 3XL a dle toho co jsem slyšel, tak je to jistě pecka a ještě když použiji dip stejného druhu.
Vše takto dělám a již 3 x jsem byl na rybách (jednou na cca 24 hodin a 2 x po cca 15 hodinách) a nedostal jsem ani záběr - chytám na soukromém rybníce, místo jsem již i vyměnil, protože jsem myslel, že háži např. do míst kde je ruch apod. - ale zjevně není tomu tak. Je zde problém s tím, že když zabere ryba jednou na určitou nástrahu, tak více již ani ťuk (a to třeba i více jak 3 dny).
Kde by mohla být chyba či co mohu dělat špatně. Jelikož se na rybníce vyskytují i velcí kapři (tedy aspoň pro mne) kolem 12-22 kg, tak bych chtěl se pokusit i takové kousky. Těch kolem 10-12 mám již více ale jen na foukačku - větší na tuto nástrahu neberou (tedy mě ani na boilie). Krmil jsem a i bez krmení jsem to zkoušel ale stále stejné.
Budu velice rád za Vaši radu

David

Nikl Team

Dobrý den Davide,

nemyslíme si, že by volba boilie mohla mít tak velký vliv na to, že by Vám kapři vůbec nebrali. Spíše se domníváme, že děláte někde chybu - od lovného místa přes návazce nebo vnadící strategii. Opravdu si nemyslíme, že by zovna boilie 3Xl kapři na tomto revíru nepřijímali.

Doporučíme Vám zkusit změnit místo, zjemnit sestavy (pokud již jemné nepoužíváte) a zkusit kapry překvapit s jinou strategií.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů