První informace o chystaném boilie Noční Můra pro rok 2011.

#2328 27. 9. 2010

Karel Mrazík: Dobrý den, zachytil jsem jakéci fámy (na MRKu) o tom, že již je k dostání Vaše nová řada boilie "Noční můra", ale nemůžu to nikde dohledat - nemohli by jste sem dát nějaké informace, já už z toho teď dostávám horečku.
Minulou sezónu jsem co se týká boilie přešel k Vám a velmi rád setrval i letos, mám takové výsledky, že bych si nafackoval, že jsem to neudělal dřív.
Moji dosavadní favorité (3XL, 3XL plovoučka, Krvavé peklo švestka/máta) - a moc rád k nim něco přidám... :-))

Nikl Team

Dobrý den Karle.

Zaprvé jsme velmi vděční za Vaši chválu. Spokojené hodnocení zákazníků nás vždy zahřeje na srdci a motivuje nás k tomu, dělat věci ještě lépe než doposud.

K Vašemu hlavnímu dotazu. Pro rok 2011 Vám tedy prozradíme chystanou novinku. Boilie Noční Můra bylo koncipováno jako velkých chytač kaprů a již první testy ukázaly, že snaha a znalosti získané během mnoha let tvoření nových receptur se vyplatily. Každý, kdo toto boilie měl možnost testovat, ať už to byl náš tým nebo úzký okruh přátel a dobrých zákazníků, potvrdil, že se jedná o neuvěřitelně účinné a chytlavé boilie. Nám samotným se na něj podařilo na svazové vodě udělat během nekolikahodinového lovu opakovaně více jak 10 záběrů. Ostatní druhy boilie přitom kapři přímo ignorovali.

Jsme proto přesvědčeni o tom, že toto boilie bude rovnodenným partnerem boilie 3XL, které se stalo během let fenoménem a toto boilie zná již asi každý český kaprař. Věřte nám, máte se opravdu na co těšit!

Kompletní řada produktů čili mražené boilie, hotové boilie, dip, booster, obalovací těsto, mix a aminokomplex (v brzké době také pelety) můžete již objednávat. Cena je stejná jako u řady 3XL. Objednávku můžete provést telefonicky nebo přes eshop a poznámku v objednávce.

 

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů