Jak zkombinovat 3XL produkty?

#2334 28. 9. 2010

luboš: dobrý den, chci poradit s produktama 3XL. jaké zástupce 3XL by ste mi doporučil k objednání (myslim tim abych hodně neutratil a koupil to co je nejvíc potřebné na lov.) jestli si mam objednat boilie, booster, těsto, nebo bez těsta a radši přidat plovoucí 3XL, nebo bez boostru a misto toho pelety 3XL. myslim že mi to vydrží aj na jaro, takže aby to fungovalo i v jarní vodě. Děkuji za složitou otázku :)

Nikl Team

Dobrý den Luboši,

všechny naše výrobky sestavujeme tak, aby byly co možná nejefektivnější a nejlepší. I proto si myslíme, že pokud vyberete jakýkoliv výrobek z řady 3XL, budete spokojen. Nedá se totiž říci, že použití těsta je efektivnější než dipování. Vždy záleží na konkrétní situaci a také důvěře lovce.

Vzhledem k enormnímu zájmu o produktovou řadu 3XL jsme se rozhodli, že již brzy (v horizontu několika dní) budeme nabízet zvýhodněné balení 3XL produktů ve dvou cenových relacích. Tyto balení budou vždy obsahovat vše, co je dle nás dobré mít u vody a s čím jsme nejčastěji my nebo naši zákazníci byli úspěšní.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů