Total contact?

#2335 28. 9. 2010

martin darvaš: Dobrý den,rád bych se zeptal kdy bude v nabídce kaprová šňůra TOTAL CONTAKT?Pokud jsem jí přehlédl,tak kde ji najdu.A ještě by mě zajímalo jestli je vhodná do mušlových polí...případně jakou sestavu udice by jste radili do mušlí,chytání pouze na odhoz 80-110m.děkuji

Nikl Team

Dobrý den Martine,

tento výrobek jsme již přidali na eshop a naleznete jej zde.

Do mušlí je dle našich zkušeností vhodná, jelikož po nahození nemá takovou tendenci "klesat" (potápět se) ke dnu tak razantně a tudíž se do vázek obrostlých mušlemi tolik nezasekává a nezapadá tak, jako je tomu při lovu s klasickými vlasci.

Nejdůležitější na Vaší sestavě však bude šokový vlasec, který přijde do styku s mušlemi nejvíce. Doporučíme Vám na sestavu použít co možná nejvíce (maximum šokového vlasce, se kterým ještě budete schopen dohodit do požadovaných míst) vlasce LH tete ligne nebo Shock-it o průměru 0,50 nebo 0,60mm.Tento vlasec zároveň bude sloužit jako "amortizér" při výpadech ryb.

Na konec vlasce můžete přidat nástavec z olověné šňůry nebo rovnou přivázat závěsku či online olovo.

S totožnými sestavami chytáme velice často a jsme s nimi velice spokojeni - proto se domníváme a doufáme, že i Vám se osvědčí.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů