Proč doporučujete drahé boilie?

#2398 17. 10. 2010

jirka: dobry den, mam jen takovy dotaz.Proc vsude v odpovedich lidem ptajicim se jake zvolit boilies v drtive vetsine doporucujete to nejdrazsi boilie co nabizite.At uz 3xl,mojito nebo C4.Vzdyt dle me zkusenosti a zkusenostech rybaru v mem okoli to zase takova bomba neni!Dobre nekde muze fungovat velice dobre,ale radite ho i na vody ktere neznate.Co takhle lidem nabidnout levnejsi Peklo nebo R peper a nebudovat v duverivych lidech presvetseni ze bez boilie za500Kc (3xl apod) nemaji sanci na uloveni ryby.Samy dobre vite , ze kulicka ovlivni uspech jen v minimalne.S pozdravem do Kolina ,,carpmann"

Nikl Team

Dobrý den Jirko,

vždy se snažíme zákazníkům doporučit to nejlepší, co v momentální situaci uznáme za vhodné. To, že ve většině případů doporučujeme vámi uvedené boilie je z prostého důvodu. Jelikož na něj chytáme více než na levnější verze našeho boilie a většina zákazníků také, logicky máme konkrétní úspěchy s tímto boilie.

Pokud se jedná o vody, které neznáme, radíme zákazníkům opět to, co se nám v minulosti osvědčilo. Pokud sami vyrážíme na neznámé lokality, bereme si sebou vždy boilie 3XL jako atraktivní variantu a například Food Signal nebo C4 jako variantu selektivní. Proto tyto druhy boilie také nejčastěji doporučujeme zákazníkům v tomto případě.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů