Vysoce atraktivní nástrahy

#2406 20. 10. 2010

Palo: Dobry den v prvom rade by som sa chcel podakovat za vasu poradnu . Je naozaj super a nemate konkurenciu.
Prosim vas o radu chystam sa na kratke rybacky a ako nastrahu by som chcel pouzit fluoro pop-ups ktore pred lovom namocim na par hodin do cistej aromy ananas s n-butyric acid a na zakrmenie by som pouzil partikel s method mixom do ktoreho pridam boster Ananas & Butyric. Ake mam podla vas pouzit fluoro pop-ups a v akom pomere zmiesat ananas s n-butyric. A moze podla vas tato taktika fungovat v tomto obdobi. Alebo ak viete o niecom lepsom do studenej vody rad si necham poradit. Dakujem a prejem vela uspechov.

Nikl Team

Dobrý den Palo,

děkujeme za pochvalu.

Silně dipované plovoucí boilie je určitě jednou z nejefektivnějších nástrah na kapry v doslova ledové vodě.

Pro svůj dip Vám doporučíme smíchat 20ml esence Ananas s asi 20ti kapkami kyseliny máselné bude srávná míra. Rozhodně Vám ale doporučíme naložit si boilie do tohoto dipu déle než jen na pár hodin před lovem. Sami míváme podobně naložené plovoucí kuličky bez nejmenších problémů celou sezonu. Pokud by jste dipoval pouze pár hodin před lovem, pravděpodobně by se roztok nemohl vsáknout tak hluboko a účinnost by nemusela být při delším nastražení maximální.

I když je tato taktika často velice účinná, nemyslíme si, že by byla voda už příliš studená na klasické návnady a nástrahy. Stále nám chodí spousta zpráv o dobrých výsledcích našeho teamu nebo zákazníků u vody, a proto Vám doporučíme například na druhý prut použít klasickou menší potápivou kuličku boilie (nyní např. 3XL nebo Mojito) obalenou v těstě podpořenou například peletami nebo method mixem.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů