Závody

#2413 22. 10. 2010

Pavel Zámečník: - Potřeboval bych se zeptat jak toto boilí maká na silně zabahněném reviru, uvažuji koupit toto boili, těsta, dipu,boosteru atd.. na závody, kde je na dně docela dost bláta.
- Dále je tam problém se sumečkem který je tam v docela velkém množství a to samé s malíma kapříkama ( bodovaná ryba je od 5kg ) Proto uvažuji o boili MOJITO a 3XL, protože masové boili ten sumeček docala rychle najde a dá mu co proto:D

Dále tam právě kvůli malím kaprum a těm sumečkum není dobré moc krmit tak bych dával jen nástrahu a pár kuliček na PVAčko děkuiji

Jen dodám že je to v Maďarsku a zavody jsou v Dubnu "já vím je to ještě daleko, ale jak se říká-- štěstí přeje připraveným--"

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

dle popisu bychom osobně sáhli právě po 3XL, z něhož bychom nechali část pořádně proschnout (minimálně týden). Jako selektivnější alternativu bychom si s sebou pak vzali bolie C4 nebo Food Signal a určitě i tygří ořechy a několik druhů plovoucího boilie.

Prezentace pouze s PVA materiály může být velice úspěšná. Pokud se zde nachází spoustu sumečků a je zde i velká vrstva bahna, doporučíme Vám zkusit některé z našeho plovoucího boilie.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů