ultegra 14000 XSB

#2456 5. 11. 2010

Jura: Ahoj prosim o radu chtěl bych odhozový naviak ultegra ale nevím jaký model u prutu mam stejný problém shimano force master fmsf425cx ale našel jsem ho jenom katalogu jeto dobrá volba nebo mi doporučíte jiný prut. Děkuji.
Dotaz k produktu: ULTEGRA 14000 XSB

Nikl Team

Zdravíme, co se týká navijáku tak shimano ultegra 14000 XSB je určitě výborná volba. Je to novější model již lety prověřeného navijáku, který maximálně splňuje požadavky dnešních rybářů. Je výborný jak na odhoz, tak i na extrémní vyvážku.  Určitě s ním neuděláš chybu!

Co se prutu týká, je to otázka mnohem těžší. Nejvhodnější pro Tebe by bylo si prut nejprve osahat, protože ač si koupíš opravdu dobrý prut, nemusí ti úplně ideálně sedět do ruky. Pokud je to pro Tebe možné zastav se u nás buď na prodejně v Kolíně nebo na kterékoliv z výstav a my ti s výběrem prutu rádi pomůžeme. Pokud bys chtěl alespoň tip na pěkný prut, tak doporučujeme pruty Leon Hoogendijk Basic Instinct, z dílny Alastaira Bonda. Perfektní zpracování a úžasně tenký blank Tě určitě nadchnou. S pozdravem

 

Nikl Team

Návrat na přehled dotazů