dárkové poukazy

#2520 20. 11. 2010

Hana Chrástková: Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,když si od vás objednám dárkový poukaz,jestli se dá na něj nakoupit v obchodě nebo jen přes internet?A jestli by nákup mohl být kdekoli např.ve Veselí nad Moravou?Děkuji za vaši odpověď
Dotaz k produktu: Dárkové poukazy

Nikl Team

Dobrý den, předem bychom chtěli poděkovat jménem budoucího obdarovaného za to, že na něj takto myslíte. Máme vždy radost, když zboží objednávají ženy. Dárkové poukázky nabízíme v hodnotách od 500 do 5000kč. Tyto poukázky lze uplatnit třemi způsoby.

V kamenné prodejně Niklova rybářská speciálka na veškerý sortiment. Tato prodejna sídlí v Kolíně na ulici Havlíčkova 847. Další možnost jak poukázku uplatnit je přes telefonickou objednávku. 774 227 827. Obdarovaný může zavolat do Kolína, nadiktovat nám unikátní kód z poukázky a my mu v případě shody pošleme věci, které si vybral v hodnotě poukázky.  Poslední způsob objednávky je přes nás eshop www.nikl.cz.

Opět bude nutné při  eshopové objednávce vyplnit unikátní kód z poukázky. Když budeme zboží posílat poštou, nebo PPLkem  účtujeme pouze dopravné.

Poukázka nelze uplatnit na jiném obchodě, nebo eshopu.  Nikl Team.

Návrat na přehled dotazů