novinky

#2590 5. 12. 2010

Jirka: Dobrý den, dočetl jsem se, že připravujete novinky v podobě nové řady boilies, chtěl bych se zeptat jestli bude mít větší chytací schopnost, protože nejsem příliš spokojen s účinností českého boilies. Z vaší řády jsem testoval ve větším množství 3XL, nachytali jsme na toto boilies velké kapry, ale na zahraniční jich chytnu více a rychleji. Dále jsem zkoušel v ještě větším množství levnější řadu Krvavé peklo a to mě tedy vůbec nenadchlo. Ptám se proto, že stále hledám druh "Dobrého Českého" boilies, které by mi nachytolo stejně rychle a úspěšně jako boilies zahraniční. Nebudu jmenovat, ale jedná se o značky Anglické a Francouzské. Další značky jako je např. Mikbaits, LK Baits jsou dobré značky, ale stále jim něco chybí. Rád zkouším nové věci a pokud jsou opravdu dobré, tak u nich zůstávám.
Můj druhý dotaz co se týká složení boilies, kdyby každá nebo aspoň ta nejlepší řada boilies měla vždy STEJNÝ 1. Method mix případně Stick mix, 2. plovocí boilies a plovoucí fluoro, ne vždy plovoucí barevné je dobré, 3. různé velikosti, kdy nejmenší bude začínat průměrem 10 nebo 12 mm, 4. Dip - stačil by kompromis s boostrem, 5. velmi postrádám vyvážené(balanced)chytací boilies - může být v měnším množství, ale o to kvalitnější, 6. totožné peletky, které budou začínat na průměru kolem 3 mm, 7. chytací peletky.
Chtěl bych se tedy zeptat jestli bude toto někdy vaším cílem, nebo myšlenkou.

Nikl Team

Dobrý den Jirko, s radostí vám můžeme oznámit, že jsme předběhli vaše přání a myšlenky. Co se týká novinek, dosti jste vystihl námi plánovaný tah. Pro příští rok chystáme novinku nesoucí název Noční můra. Během testování tento nový mix prokázal velmi často větší chytlavost než naše fenomenální 3XL. Myslíme si, že budete velmi spokojen. To však není jediná novinka, kterou pro vás připravujeme.

Na nadcházející sezónu připravujeme rozšíření řad Ready, označující nejvyšší řadu hotovek. Přibude Noční můra Ready, 3XL Ready, Mojito Ready a v plánu je také C4 Ready. A to stále ještě není vše. Rozhodli jsme se vybudovat vždy zcela kompletní řadu pro každou příchuť. To znamená, že budete mít možnost zakoupit pelety (v několika průměrech), booster, dip, boilies, plovoucí boilies a obalovací těsto v jedné příchuti. Dále také plánujeme rozšíření závodní řady. K objednání budou balení boilies v průměrech 10mm a to jak plovoucí, tak i potápivé.

Novinek samozřejmě chystáme ještě mnohem více a tak se budete mít určitě na co těšit. V současné době probíhají přednášky spojené s představením novinek, kde si vše budete moci prohlédnout. poslední přednáška se konala 4.12. 2010 v Moravských Budějovicích. O termínech a místech konání dalších akcí budete informován na našem webu. S pozdravem a přáním hezkého dne

Nikl Team

Návrat na přehled dotazů