Mraženky, dipy a gely Imperial baits?

#268 15. 8. 2009

Ondra: Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,jak dlouho sušit mražené boilies Mražené boilie Monster-liver 24mm,Mražené boilie Osmotic Spice 24mm.A jak dlouho před výpravou naložit do dipu,a jestli mohu naložit i v-pop plovoucí boilie.A jak nejlépe upravit kouli v gelu Amino GEL Osmotic Spic 100 g

Imperial Team

Dobrý den Ondro,

všechny druhy mraženého boilies Imperial baits, které vyrábíme jsou před zamražením vysušeny dostatečně dlouhou na to, abyste je k lovu mohl použít ihned po jejich rozmrazení. Pokud si ale přejete z jakýchkoliv důvodů mít svoje boilies více vysušené, je možné ho rozložené ve vzdušných bednýnkách nebo boilies sacích na dobře větraném místě dosušovat podle Vašich potřeb.

Ohledně dipování v Amino Dipech IImperial Baits – doporučujeme nástrahy máčet po dobu nejméně 24 hodin tak, aby stačili dostatečně nasáknout atraktivní roztok do své struktury. Horní časová hranice dipování v naših dipech není stanovena. Není problém ponechat nástrahy v dipu i po řadu měsíců. Dá se říci, že čím déle nástrahy v dipu ponořené jsou, tím silnější a dlouhodobější vábící signál budou ve vodě vypouštět.

Stejným způsobemjako potápivé mražené boilies můžete dipovat také naše plovoucí boilies V-pops i popky z řady Carptrack Flyiing. Nakládání pop-ups boilies do Amino dipů je stejné jako u potápivého boilies. Naší specialitou je však dipování V-pops přímo do koncentrovaných esencí řady Carptrack Flavour, které jsou k dipování pop-ups jako silně atraktorových nástrah velmi vhodné. Je to dáno jejich specifickým typem nosiče. Zdaleka ne všechny esence, které můžete v obchodě koupit jsou vhodné k tomuto účelu!

Ohledně obalování nástrahy v Amino Gelu. Úplně nejlepším způsobem jeho použití je následující. Připravenou nástrahu na návazci nejprve celou i s háčkem ponořte do tekuté potravy Liquid Amino a následně ponořte do krabičky s Amino Gelem, uzavřete krabičku a silně zatřepejte. Tento postup opakujte postupně 3krát, aby se na Vaší nástraze usadila dostatečně silná vrstva práškového gelu. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že se Vám gelem obalí i háček, čímž ho částečně zamaskujete…

Přejeme hodně úspěchů s produkty Imperial Baits a řadu krásných fotografií od vody!

Návrat na přehled dotazů