Maďarský revír Deríto-to ?

#269 16. 8. 2009

buldok7: dobrý den
chtěl bych se zeptat v zaří jedeme do Madarska na revír TATI DERÍTO-TO jaký druh boili by jste doporučil
předem děkuji
s pozdravem ZDENEK

Nikl Team

Dobrý den buldoku7 :-)

na revíru Deríto v Maďarsku nikdo z našeho týmu dosud nechytal a z vlastní zkušenosti Vám tedy nejvhodnější boilies doporučit nemůžeme.

Ani od našich zákazníků si v této chvíli nemůžeme vybavit nějaké informace k této vodě. Přesto se Vám samozřejmě pokusíme být nápomocní radou. Kdybychom na tuto Maďarskou lokalitu vyráželi my, připravili bychom se následujícím způsobem. Jako první druh boilies bychom bezesporu vzali 3XL, které zkrátka chytí kapra snad na všech vodách, kde ho použijete. Jako o něco selektivnější boilies bychom si vzali buďto C4 se Squid Octpusem nebo Food Signal.

Důležitým prvkem, na kterým je dobré pamatovat při výpravě na Maďarská jezera je riziko výskytu sumečků amerických. Hejna těchto fousatých potvůrek dokáží rychle zlikvidovat Vaše návnady i nástrahy a zhatit tak Váš záměr s ulovením pěkných kaprů. Přístupů, jak se těmto rybám bránit je několik. Dobrou alternativou k boilies, které je pro sumečky jako magnet je pokusit se kapry chytat na Tygří ořechy, které sumečci nechávají bez povšimnutí. Pro všechny případy bychom si přibalili jako pojistku 1 nebo 2 2kg kbelíky nakládaných tygřích oříšků podle receptury KN.

Druhým nástrojem určeným k boji proti sumečkům je smršťovací trubička Rap-it, kterou smrštíte kolem nástrahy a zabráníte tak sumečkům postupně zlikvidovat celou nástrahu.

Posledním tipem a zároveň pojistkou pro všechny případy, kterou bychom si přibalili je pytlík hotového boilies Tiger Peanut , které jako jedno z mála není pro sumečky příliš zajímavé, ale kapři na něj reagují velmi pozitivně.

Přejeme příjemnou rybářskou dovlenou korunovanou skvělými úlovky!

00269_hejno-sumecku.jpg


Návrat na přehled dotazů