Jaké nástrahy zvolit na Tovačov koncem května?

#2732 9. 1. 2011

Jirka: Dobrý den.Mám skromný dotaz.S kamarády se chýstáme koncem května na Tovačov.Kamárád tam byl loni a zkoušeli chytat na boilie,ale bez uspěchu a i ostatní rybáři měli jen pár záběrů.Mám dobrou zkušenost s 3XL peletami na svazových revírech,tudíž můj dotaz zní.Budu bodovat s 3XL peletami na Tovačově?A kolik kg pelet si mám sebou vzít.Podotýkám že budem zakrmovat partiklem a pelatama.Díky za odpověď.Jirka
Dotaz k produktu: Pelety 3XL

Nikl Team

Dobrý den Jirko.

Lov na Tovačovských jezerech má svá specifika a sami z vlastních zkušeností již máme vyzkoušeno, co zde funguje nejlépe.

Ideální nástrahou pro dosažení co nejvíce záběrů zde je bezesporu boilie 3XL. Snad každý, kdo na něj na této lokalitě kdy lovil, dosáhnul vždy výborných výsledků. Kapři ho zde mají opravdu velmi rádi.

K boilie 3XL bychom Vám doporučili dát také Vaše oblíbené 3XL pelety, zalité Boosterem 3XL.  Jedná se o špičkový doplněk k tomuto boilie a poslouží vám dobře i jako nástraha. Tu doporučujeme ještě obalit v Boilie těstě, které zabezpečí její delší výdrž a bude díky němu pro kapry zajímavější.

Co se týká množství krmení, koncem května již budou kapři aktivní a doporučujeme si na den vzít s sebou alespoň 1kg boilie a 1kg pelet na den. Vždy je lepší si boilie raději dovézt domů, než ryby kvůli jeho nedostatku jednoduše neuchytat.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů