Čím zatraktivnit vysušené boilies?

#274 19. 8. 2009

Roman : Dobrý den,

mám dotaz, dělám si boilis ve dvou variantách losos-oliheň a korýš, chystám se v září na D5, chci si vzít od každého cca 25kg, chtěl bych hodně vysušený boilis něčím zatraktivnit, mám namysli všechen

Nikl Team

Dobrý den Romane,

Váš dotaz na zatraktivňování hodně vysušeného boilies je hodně praktický a děkujeme za něj. V současné době totiž na takovýchto přípravcích pracujeme a máme za sebou úspěšné testy s těmito roztoky. Mimo jiné jsme je používali na naší úspěšné Cassienské výpravě, kde se nám výborně osvědčily!

Ale vezmeme to pěkně popořadě. V závislosti na stupni vysušení Vašeho boilies budete potřebovat tekutinu, která se dostatečně vpije alespoň do povrchové vrstvy Vašich návnad, dodá jim časem ztracenou „vyčichlou“ atraktivitu a přitom nijak nezmění její charakter. Máte v zásadě tři možnosti, jak si takovýho tzv. http://www.nikl.cz/slovnik.php ?termin=33">Booster opatřit.

1, Namíchat si jednoduchý vlastní booster s pomocí vhodné tekuté potravy a odpovídající esence. Pro Vámi uvedené boilies bychom zvolili jako základ pravděpodobně tekutou potravu http://www.nikl.cz/p542-maximino-bio-liver-formula-250ml.php ">Bio Liver Formula od Vision Baits, která se pro tento účel skvěle hodí. Na 10ml této potravy bychom přidali 1ml esence, kterou jste použil při výrobě Vašeho boilies. Vznikde tedy 11ml jednoduchého boosteru, což je množství, které odpovídá 1kg boilies.

2, Protože v současné době jsme dokončili vývoj boosterů, které budeme oficiálně zařazovat do prodeje až v příštím roce. Naše boostery jsou sestaveny z řady účinných látek, z nichž 3 jsou hlavní nosiče atraktivity. Tyto 3 kapaliny mají různou hustotu a ve vodě proto pokrývají široký prostor vodního sloupce. Jedna z látek je těžší než voda, druhá má stejnou hustotu, třetí stoupá k hladině… I v případě, že používáte ve svém boilies jinou esenci, než některou, která je zahrnuta v nabídce naší řady boosterů, bude k dispozici také neutrální booster, do kterého si přidáte Vaši esenci. Máte-li zájem o naše připravované boostery už dnes, prosím kontaktujte nás na mailu nikl@nikl.cz a můžeme se dohodnout.

3, Třetí možností je zvolit jeden z ekonomicky výhodných boosterů od Vision Baits s názvem http://www.nikl.cz/p606-csl-concentrated-liquid-betain-1lt.php ">CSL Concentrated, kde si můžete vybrat z 5ti variant.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu boosterování, přejeme dobrý lov na Mušově!

Návrat na přehled dotazů