Jaké nástrahy na kapry střední váhové kategorie pro jarní l…

#2744 10. 1. 2011

Brano: Dobry den, mam otazku. Rybarčím asi 1 rok. Tenhle rok bych chcet skusit kaprarinu. Nejde mi o chytanie 15 kg kaprov a více ale skor 4-10 kg na kratkodobých vychádzkach. Z x člankou ktore jsem prečítal sa mi skor ako boiles pačia pelety. Boli by ste taky ochotny a poradili mi či je vhodné chytat na boiles a pelety taketo kapre alebo zostat pri kukurici a červoch ? Ak ano...aky rozmer pelet/boiles a aky druh od Vašej firmy (velmi rad by som vas podporil za uzasne videa na mrk.cz)na prvu jarnu rybačku. Dakujem snad nerobila problem slovenstina.

Nikl Team

Dobrý den Braňo.

Slovenština nám problém v žádném případě nedělá a rádi Vám poradíme. Jen Vás hned na začátek poinformujeme, že pro zákazníky na Slovensku jsme spustili samostatný slovenký eshop www.nikl.sk, který disponuje také poradnou a navíc objednáváte přímo ze Slovenského skladu- to znamená platíte nižší poštovné.

K Vašemu dotazu. Pro chytání ryb střední váhové kategorie od 4-10kg bude vždy mnohem lepší lovit na boilie a pelety, protože tím budete selektovat záběry nežádoucích menších kaprů a bílé ryby.

My bychom Vám doporučili vyzkoušet náš fenomén, boilie 3XL, které je právěm označováno jako nejlepší chytač kaprů poslední doby. Pokud se Vám líbí lov na pelety, doporučujeme zvolit pro jarní období ideálně pelety 3XL. Samotnou peletu je potom vhodné ještě obalit do Boilie těsta 3XL a máte naprosto špičkovou nástrahu na rychlé záběry.

Děkujeme také za pochvalu k našim videjím, budeme se snažit jich pořizovat daleko více a být Vám touto interaktivní formou schopni podělit se o naše zkušenosti a tipy.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů