Dobrý vlasec pro lov na delší vzdálenosti?

#275 20. 8. 2009

Jarda: Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem vlasce ? S jakým vlascem máte dobré zkušenosti při lovu velkých kaprů na větší vzdálenost ? Děkuji Jarda

Nikl Team

Dobrý den Jardo,

pokud se ptáte na dobrý vlasec pro lov na dlouhé vzdálenosti, předpokládáme, že máte na mysli vlasec pro zavážení, nikoliv pro nahazování na dlouhé vzdálenosti. V takovém případě pro Vás máme dva dobré typy. Ani jeden z těchto vlasců ale není vysloveně tvrdým monofilem bez pružnosti. S oběma lze naopak také velmi slušně nahazovat!

Prvním z nich je vlasec http://www.nikl.cz/p430-millenium-power-nylon.php ">Leon Millenium Power Nylon v průměru 0,33mm nebo 0,38mm.- Tento nenápadně vyhlížející vlasec Vás překvapí svou odolností, pevností a dlouhou životností.

Druhým typem je potom zvláštní vlasec http://www.nikl.cz/p756-nylonovy-vlasec-c-max-line-1000m.php ">C-Max od Mack 2. Jedná se v současné době o našeho favorita mezi monofilními vlasci. Tento monofil má kovově šedou barvu a chytání s ním je opravdu velmi příjemnou záležitostí. Není dost dobře možné popsat jeho vlastnosti tak, aby tomu člověk uvěřil. Pokud tento vlasec vyzkoušíte, dáte nám zapravdu.

Tohle jsou naše dva tipy, které Vám můžeme vřele doporučit.

00275_c-max-1.jpg
00275_c-max-2.jpgNávrat na přehled dotazů