Jaké boilie vybrat na bahnité dno?

#2758 14. 1. 2011

jiří hlava: dobrý den. ja si u vás chci koupit boile ale nevim jak si vibrat,to boile co si chci koupit tak by mělo být do bahnitého rybníka ,jestli znáte rybník dubenec u častolovic tak na ten,které jak ste měl na videu budu muset na dipovat kvuli bahnu ale nevim jakou příchut toho boile . Děkuji a petrův zdar

Nikl Team

Dobrý den Jiří.

Pro lov na bahnitém dně je ideální použít tip, který jste mohl vidět ve videu "Lov na bahně". Pro zabahněné vody se obecně nejlépe hodí boilie 3XL. Ideální bude zakoupit si jeho verzi Ready- tedy hotovkovou podobu, která je nenáročná na skladování a vydrží Vám čerstvá po dlouhou dobu.

Ideální tedy je si krmnou dávku boilie, kterou předpokládaně spotřebujete, dát do kbelíku a zalít Boosterem 3XL. Boilie v kbelíku dobře promíchejte, aby se Boosterem dobře pokryl povrch všech kuliček a mohl se tak do boilie dobře vsáknout. Těsně před použitím ještě odeberte část, kterou okamžitě zakrmíte a tu zalejte v malé nádobě vodou z revíru a nechte asi 10minut nasáknout. Boilie je tak velmi atraktivní a maximálně možnou mírou ochráněno před přijímáním pachů bahna a navíc se dá velmi snadno "kobrovat".

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů