Jak slepit partikl?

#277 20. 8. 2009

Radek 2: Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,zda existuje nějaké lepidlo na partikl- řepka,konopí abych vytvořil koule a navnadil rukou na kratší vzdálenost. a ve vodě se vše rozpadlo.
PS: vnadící raketa se mi moc nezamlouvá.Díky.

Nikl Team

Dobrý den Radku,

v naší nabídce není zahrnutý produkt, který by byl určen vysloveně k lepení partiklu. Je možné, že ho v nabídce má některý z našich konkurentů – mrkněte se u firmy Chytil.

Přesto se Vám samozřejmě pokusíme poradit. Prostředek, který můžete velmi dobře využít k tomuto účelu je následující. K vybranému typu http://www.nikl.cz/p770-method-mix-red-spice.php ">method mixu přidejte 30% podíl http://www.nikl.cz/p130-syrovatka.php ">syrovátky. Vzniklá směs je po navlhečení silně lepivá a pohodlně do ní můžete přidat až 50% partiklu.

Máte pravdu, pro tento účel je vnadící raketa nepraktická. Přejete-li si své místo vnadit pomocí koulí s nalepeným partiklem, můžeme Vám vřele doporučit vnadící košíček http://www.nikl.cz/p771-bait-sling-vnadici-kosicek.php ">Bait Sling od anglické firmy Carp´R´Us. S jeho pomocí dopravíte vnadíc koule pohodlně na vzdálenost i přes 100metrů.

Přejeme dobrý lov!

Návrat na přehled dotazů