Jaké nástrahy zvolit?

#2825 24. 1. 2011

Pepa: Dobrý den Nikl teame.
Potřeboval bych od vás malou radu. Chtěl bych si u vás nakoupit nějaké nástrahy a návnady. Jsem rybář začátečník a chodím k vodě většinou tak na 3-5 hodin a chytám na těžko. Chytám na svazové vodě, což je meší říčka z velmi mírně proudící vodou, kde jsou vysazovány mírové ryby, tak že žádný obři. Tak jestli by jste mi mohli doporučit něco efektivního na kapry na krátké vycházky k vodě. A dále pak bych potřeboval poradit z víběrem vašich produktů na ú.n.Orlík kam jezdím tak na půldenní výpravy. Děkuji moc a přeji hezký zbitek dne.

Jo a máte moc hezký a přehledný stránky se spoustou rad, tipů a triků, tak ať Vám to dobře funguje.

Z pozdravem

Pepa-jižní čechy

Nikl Team

Dobrý den Pepo,

na menší říčku Vám rozhodně doporučíme vsadit na partikly, pelety (např. 3XL či Noční Můra nebo Hybrid pelety) a Kapří bombony Carp Candy. Zakrmovat je možné mixem partiklů, method mixu či vnadící směsi a několika kusy pelet. Pokud se zde vyskytují převážně menší kapři, určitě je s těmito nástrahami přesvědčíte ke spolupráci.

Kdyby jste se chtěl pokusit o lov větších jedinců, určitě Vám doporučíme některé z našich boilie - například 3XL, Noční Můru ve verzi READY a průměru 11 (na eshopu se objeví brzy) nebo 18mm.

Na Orlík na půldenní výpravy Vám také doporučíme naše hotové boilie 3XL READY či Noční Můru. Obě tato boilies jsou perfektní pro krátkodobé chytání.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů