pisak

#286 23. 8. 2009

milde: Dobry den... jsem majitelem cca 2 hektaroveho lomu...lom je obehnany vysokou skalou a mist kde se da chytat je opravdu malo.zkousel jsem od vasi firmy jiz nekolik vyrobku : mojito, 3xl , C4/Damson , od jednoho prodejce jsem vyloudil trosku kulicek novinky pro rok 2010 ale nejsem spokojen s vyslednym rybolovem.nejvetsi kapr ktery tam plave je lysec o vaze 12.5 kg ostatni ryby cca 10 kusu je okolo 10 kil.lonsky rok jsem dosadil cca 20 kapru okolo 50 cm.. ale ted k dotazu..kvuli pracovnimu vytizeni nemohu jezdit na vice dnu takze praktikuji cca 2x v tydnu nocni lov. kazdy den procitam zpravy od vody a koukam ze kluci maji za noc nespocet zaberu. ja kdyz udelam zaber tak je jen jeden za noc a vic ani (_!_)..lovim na 4 pruty v hloubkach 4 ,6 ,10 ,14 metru .zabery od jara chodi pouze ze 4 a 6 metru..vetsi hloubky jsou hluche i po vetsim krmeni.. vetsinou delam koberec z partiklu + 10 rozkrajenych kulicek boilie.pokazde kdyz vytahnu kulicku jakehokoliv druhu boilie tak ´´smrdi´´ bahnem na kterem celou noc lezela..zkousel jsem i obalovaci testa ale bez vetsiho uspechu..mohl by mi nekdo z teamu poradit jak zvysit cetnost zaberu.. navazce zhotovuji ze snuzky quicksilver gold + hacek warvick a cervik.. vlas je dlouhy cca 5 cm... vim ze popis problemu je docela chaoticky presto budu rad za jakoukoliv radu.

Nikl team

Dobrý den,
nebojte se vyzkoušet i mělčí partie Vašeho revíru. Často jsou právě příbřežní oblasti v menších hloubkách v noci velice úspěšné!
Nepříjemnému pachu bahna na Vaší nástraze často nejde předejít. Nemusíte se však bát, že by to kaprům příliš vadilo. Jako obranu proti tomuto jevu můžete vyzkoušet nástrahy dipovat nebo se naopak pokusit najít místa bez nánosu bahna.

I jeden záběr za noc je dobrý výsledek. Záleží na vodě, na které lovíte a obsádce kaprů :)
Ať se Vám daří!

Návrat na přehled dotazů