Snag clip

#2905 7. 2. 2011

Miroslav Červenka: Dobrý den.
Můžete mi prosím podrobně popsat(nakreslit),jak se navazuje montáž s vypínací závěskou,plus olovo,5mm kroužkem a s gizmo obratlíkem a jestli tato sestava se musí jen zavážet,nebo jestli vydrží i silové hody okolo 100m.
Děkuji za odpověď. Miroslav

Nikl Team

Dobrý den,

nákres navázání bezpečnostních závěsek Sng Clip je v každém balení. Je více možností navázání (záleží na tom, jestli používáte některý z vodičů - FC, olověnou šňůrku či jestli chcete závěsku navázat přímo na kmenový vlasec).

Pokud chcete připevnit závěsku na vlasec, stačí ji složit (tělo závěsky, 5mm kroužek, převlek) a provléknout skrz (první provlékáte převlek...). Následně navlečte Gizmo obratlík (pouze prostrčte vlasec očkem obratlíku) a provlékněte zdířkou v těle závěsky. Nyní již stačí klasickým grinnerem přivázat vlasec k 5mm kroužku. Na první pokus se Vám tento způsob může zdát složitější, ale určitě se není čeho bát.

Pokud si chcete připravit například metrové vodiče z FC či z olověné šňůrky, stačí navázat 5mm kroužek, nasadit jej na tělo závěsky, provléknout skrz zdířku dopředu (směrem kam se zasunuje Gizmo), provléknout gizmo obratlík a středem závěsky vyvést volný konec. Nyní stačí navléknout převlek a nástavec je hotov.

V popisu produktu je odkaz na tento článek - http://carpweb.nikl.cz/index.php ?id=cw0712&pg=str21 kde i přes částečný problém se zobrazením jistě vše pochopíte.

S těmito závěskami můžete nahazovat jakkoliv silně. Pokud je olovo v pevné části, nehrozí jeho vypnutí při náhozu.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů