Co do mixu?

#2911 8. 2. 2011

Martin: Dobrý den, zajímalo by mě jestli se do boilie mixu musí dávat Amino-CSL komplex, nebo stačí jen esence. A ještě, co se vše přidává k boilie mixu Noční můra, aby fungoval co nejlépe. Mockrát děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Martine,

do boilie mixu můžete přidat pouze esenci. My však přidáváme AMK CSL komplexy nebo samostatně esence, tekuté potravy, sladidla, EO, oleje a další. Boilie, které obsahuje pouze esenci není většinou tolik úspěšné, jako návnada, která je doplněna o tekuté potravy, oleje a další tekutá aditiva. Z hlediska stravitelnosti a zejména atraktivity je dle našich zkušeností lepší rozhodně boilie, které obsahuje výše uvedené složky.

Do mixu Noční Můra Vám doporučíme stejnojmenný komplex, se kterým opravdu funguje nejlépe. Pokud by jste chtěl propustit uzdu své fantazii, můžete použít některou z našich esencí (doporučujeme spíše masové verze), tekutou potravu (např Liquid liver, Tekutou Selku či Amino PPC), trochu sladidla NHDC a dle teploty vody, ve které chcete boilie použít alternativně nějaký olej.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů